З початку 2018 року для зручності своїх гостей готель "Пальма" надає можливість безкоштовного Wi-Fi підключення до мережі інтернет по всій території готелю. Щоб скористатися цією послугою, нашим гостям потрібно просто підключитися до однієї загальної мережі “Hotel Palma”, без введення логіна та пароля.

Складно повірити, але ще якихось 30 років тому про інтернет знали тільки одиниці. Сучасні реалії диктують нам умови, при яких наявність високошвидкісного інтернету є одним з важливих критеріїв, при виборі готелю у Львові.
У знаменитого письменника Айзека Азімова є фантастичне оповідання "Необхідна умова". Написане воно у далекому 1968 році, але, уявіть собі, про комп'ютер. У двох словах, про "розумну" машину, яка змогла натякнути людям, про важливість дбайливого ставлення один до одного. Коли необхідною умовою спілкування є ввічливість і співпереживання, і як комп'ютер (а зараз і інтернет) стає провідником між людьми.

У 21 столітті ми використовуємо всесвітню мережу у всіх сферах життя. Бронюємо готель у Львові, квиток на поїзд до Львова, вирішуємо робочі питання і спілкуємося з друзями в соціальних мережах. Бути завжди на зв'язку, щоб рідні бачили і могли знати наше місцезнаходження, ось один з важливих аспектів впровадження інтернету в наше життя.

У готельному комплексі Пальма надається вільний доступ до мережі інтернет по всій території готелю. Ця важлива і вкрай корисна функція, коли не потрібно бігати на ресепшен, щоб підключитися до мережі, а можна з комфортом скористатися інтернетом в своєму номері.
Приїжджаючи з робочим візитом до Львова, ви зможете продовжити вирішувати робочі питання навіть в готелі, легко підключившись до мережі Wi-Fi.
Для туристів Львова, які повернулися в готель після насиченого екскурсіями дня, комфортно відпочиваючи в номері, переглядати зроблені фотографії або спілкуватися з рідними по WhatsApp. Швидкість інтернету дозволяє дивитися фільми або слухати музику онлайн.

Ми будемо вдячні нашим гостям, які підключилися до групи друзів готелю Пальма в
ФБ: fb.com/palmalviv
Інстаграмм: www.instagram.com/palmahotellviv
і з нетерпінням чекаємо ваші відгуки, побажання та рекомендації на сторінках нашого сайту.