Команда "Пальма" прагне до постійного поліпшення статусу готелю. Регулярно розширюється лінійка послуг для улюблених гостей. Є у нас глобальна мета - зробити ваше перебування в готелі максимально комфортним, "як вдома". Ми намагаємося вдосконалюватися і розвиватися, щоб відповідати всім запитам, побажанням і пропозиціям клієнтів.

На сьогоднішній день раді поділитися з вами чудовою новиною - у нас відкрилася власна сучасна пральня. Корисна опція з прання, чищення і прасування одягу доступна для всіх гостей готелю.
Нова пральня в готелі "Пальма" відповідає всім технічним вимогам, а також нормам пожежної та санітарної безпеки. Обладнана сучасними пральними машинами, сушаркою і прасувальними установками, пральня зможе повністю задовольнити всі запити клієнтів.
Час роботи пральні з 9:00 до 16:00 щодня. Ви віддаєте речі, які потребують прання покоївці, ввечері забираєте назад випрані, висушені та попрасовані.
Елементарно просто! Поки Ви відпочиваєте на екскурсії або насолоджуєтеся чашкою кави в Львівській кав'ярні, наш персонал зробить все в найкращому вигляді.