Ми раді повідомити нашим гостям, що капітальний ремонт дороги, яка пов'язувала готель з центром міста, закінчився. І в цій події є маса позитивних сторін.
По-перше, тепер до нас простіше і приємніше доїхати з будь-якої точки Львова.
По-друге, ремонт дороги захопив територію парковки готелю, що підштовхнуло нас також підключитися до процесу облагородження прилеглої зони.
На сьогоднішній день ми пишаємося закритою, власною стоянкою, яка обладнана цілодобовими камерами спостереження і функціонуючим шлагбаумом.

Також поспішаємо похвалитися закінченим проектом новенької велопарковки. Велотуризм розвивається в Україні досить активно, з кожним роком приймаючи в коло друзів все більше і більше учасників. І саме Львів стає відправною точкою мандрівників на велосипедах, які провівши кілька днів у цьому чудовому місті, рухаються далі, в сторону Карпат. В готелі Пальма на закритій, безкоштовній стоянці "залізний кінь" збережеться цілий і неушкоджений.
.
Ну, і ще одна наша гордість знаходиться в стадії виконання: масштабний проект з облаштування парковки електро зарядними установками. Так-так, ми намагаємося враховувати світові тенденції, рух України до європейських стандартів. Тим самим вже зараз працюємо на випередження, передбачаючи потреби наших клієнтів в дуже недалекому майбутньому.

Автоподорож до Львова - запланована або спонтанна, це захоплююча пригода, яку просто зобов'язаний прожити кожен.
Чи варто їхати до Львова на машині? Так! Це зручно, ціна на бензин знижується, чим ближе до міста, гарна можливість наговоритися один з одним в дорозі, зупинитися в дорожньому кафе на чашечку кави або відвідати цікаве місто, яке зустрінеться на шляху.
На сьогоднішній день ситуація з дорогами в Україні має позитивну тенденцію і це радує. Практично всі основні напрямки пережили капітальний ремонт і в більшій чи меншій мірі придатні для комфортної їзди.
Харків - Львів - відмінна нова траса, Київ - Львів, практично злітна смуга, Одеса - Львів, є деякі сумнівні ділянки, але в загальному і цілому дуже достойно.

Приїхавши до Львова мандрівники стикаються з проблемою паркування. Це не дивно, враховуючи вузькі вулички міста - таку цікаву для пішохода, але прикру для водія особливість.
Тому нашим клієнта ми рекомендуємо залишати свою машину на безкоштовній парковці готелю Пальма у Львові, не хвилюватися за її збереження і відправлятися гуляти. До того ж Львів не любить суєти. Щоб зрозуміти і відчути його атмосферу, потрібно лише зручне взуття, гарний настрій і довгі піші прогулянки. Це дасть можливість знаходити найпотаємніші, незвичайні місця, в які туристам на машині ніяк не потрапити.