Для зручності гостей на сайті готелю Пальма доступна процедура онлайн бронювання номерів. Піклуючись про своїх клієнтів, ми розробили простий і зручний інтерфейс, з яким завжди можна перевірити наявність вільних місць, а також ознайомитися з варіантами економії при оплаті.
Тут все просто: заброньований і оплачений онлайн номер відразу стає дешевше на 5%. Оплату легко провести карткою через захищену систему Liqpay.
При бронюванні номера за стандартним тарифом, оплата здійснюється при заїзді.
Бронювання онлайн дозволить зберегти час на пошуки, крім цього, заощадити кошти.

Як забронювати номер у Львові онлайн?
- Вибрати необхідні дати заїзду
- Ознайомитися з описом номерів і вибрати необхідну категорію
- Клацнути на кнопку «забронювати»
- Ввести необхідні дані: ФІП, адресу електронної пошти, дані банківської картки.

Після бронювання на електронну пошту Вам приходить лист з ваучером, де вказані всі дані вашого бронювання і номер броні. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням бронювання, рекомендуємо перевірити папки "Спам", "Кошик" або "Уся пошта", оскільки іноді електронні листи можуть бути відфільтровані поштовим клієнтом.

Чи необхідно підтверджувати отримане бронювання?
Вам не потрібно підтверджувати бронювання. Коли ви бронюєте номер, то відразу ж отримуєте підтвердження в онлайн-режимі.

Що відбувається, якщо гість відміняє бронювання?
Безкоштовне скасування бронювання за стандартним тарифом можливе за три дні до дати заїзду. По тарифу non-refundable (бронювання зі знижкою онлайн) безкоштовне скасування не діє.
Система онлайн бронювання дозволяє замовити і оплатити готель у Львові, підібрати номер відповідно до бажаних параметрів, гарантовано заселитися і отримати 5% знижку на оплату.