Правила та Умови бронювання

1. Плата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюються готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картками, згідно чинного в готелі прейскуранта. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях. Діти до 6 років без додаткового місця проживають в готелі безкоштовно.

2. Для гарантованого бронювання номера в готелі, здійснюється передоплата в розмірі вартості однієї доби проживання з подальшою оплатою при заїзді суми, що залишилася за весь період проживання. У разі негарантованого бронювання, готель залишає за собою право анулювати номер без попередження Гостя в разі отримання інших заявок на гарантоване бронювання на ці ж дати.

3. При бронюванні номера в готелі, на мобільний телефон клієнта (який вказується при бронюванні) приходить SMS підтвердження броні. У разі, якщо клієнту не прийшло SMS підтвердження, йому необхідно повідомити про це готель, тоді буде повторно вислане підтвердження. Якщо клієнт залишив невірні дані або не виходить на зв'язок у день заселення, щоб підтвердити заїзд і не має гарантованого бронювання (оплаченої першої доби проживання), тоді таке бронювання буде скасоване.

4. Для бронювання групових заселень (більше 10 чол.) необхідно вислати заявку у довільній формі на електронну пошту готелю Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Групові бронювання по телефону не здійснюються.

 

5. При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за першу добу проживання поверненню не підлягає.
 

6. Умови ануляції номерів в Готелі: гість може анулювати номер без штрафних санкцій за 3 дні до дати прибуття в готель, в іншому випадку стягуються кошти у розмірі першої доби проживання в готелі.

 

7. Оплата за проживання у Готелі здійснюється при поселенні. У разі бронювання гостем номера на 3 доби або більше, оплата здійснюється не менше ніж за три доби.

 

З питань додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до адміністратора Готелю
за телефонами +38 032 291 78 74, +38 067 19 444 00, +38 093 43 444 00.

 

 

 

top