На другому поверсі готелю Пальма розташована велика простора кухня, обладнана побутовою технікою, посудомийною машиною, необхідним посудом та приборами, а також столами та стільцями. Переваги цієї корисної опції очевидні - у Вас є можливість самостійно скористатися кімнатою відповідно до Ваших потреб. Завжди можна залишити свої продукти, розігріти та приготувати собі швидкий сніданок, обід або перекусити щось у ввечері.
Наявність кухні гідно оцінять туристи, які запланували відвідування Львова і хочуть зекономити кошти на дорогому ресторанному харчуванні. Школярам, які приїхали на канікули погуляти по місту, зручно поїсти безпосередньо в готелі, щоб не "перехоплювати" всякі шкідливості на екскурсіях. Всім гостям нашого готелю, доречно та зручно зарядитися ранковою кавою безпосередньо після пробудження. 

Кухня відкрита цілодобово і в будь-який час є можливість з комфортом перекусити або зробити собі чашечку чаю. У розпорядженні гостей:

- електричний чайник;
- мікрохвильова піч;
- холодильник;
- посудомийна машина;
- посуд: тарілки, чашки, вилки, ложки
- питна вода 

Сніданки, з турботою про ваше здоров'я!
В готелі Пальма ми пропонуємо смачний та корисний сніданок. Його можна придбати на рецепції. Меню включає найнеобхідніше для ранкового заряду бадьорості справжніх туристів Львова.

В меню сніданку можливі варіанти, з урахуванням ваших уподобань: 
- кава або чай
- вівсяна каша 
- круасан
- йогурт
- одноразовий посуд

Вартість:
сніданок - 40 грн.
сніданок XL - 50 грн. 

Де поруч з готелем кафе та магазини?

●	Кафе “П’ять Підков”, відстань від готелю 100 м (як виходити з готелю праворуч) , працює Пн-Нд з 8:00 до 17:00;
●	Кафе-їдальня “Стожари”, відстань 100 м (знаходиться навпроти готелю за заправкою), працює Пн по Пт з 9:00 до 16:00;
●	Автозаправка WOG, магазин, працює цілодобово;
●	Продуктовий магазин, відстань від готелю 1 км (як виходити з готелю ліворуч по головній дорозі, пішком до 15 хв.), працює Пн-Сб з 8:00 до 20:00, Неділя з 9:00 до 16:00.